هدایا تبلیغاتی,اهمیت مشخص کردن تمامی گیرندگان هدایای تبلیغاتی خاص بسیار زیاد است چرا که تعداد اعضای خانواده بعضی از مشتریان زیاد است و هنگامی که شما هدیه تبلیغاتی شرکت خودتان را به آن‌ها اهدا می‌کنید، ممکن است این هدیه چندین بار هدیه داده شود

هدایا تبلیغاتی

انواع هدیه تبلیغاتی را می‌شناسید؟

خودکار، فلش، تقویم، ماگ و لیوان بعنوان متداول ترین نوع هدایای تبلیغاتی شناخته می‌شوند. به احتمال زیاد، به خوبی به یاد دارید که خودکارهای تبلیغاتی در بین سایر انواع هدیه‌های تبلیغاتی، قدیمی تر هستند و از گذشته جزو محبوب ترین نوع هدیه‌های تبلیغاتی بوده اند. جالب است بدانید که خودکارهای تبلیغاتی همچنان طرفداران خاص خود را دارند. چرا که ارائه خودکار تبلیغاتی بعنوان هدیه در سطح تبلیغاتی، طیف عظیمی از مخاطبین مثل دانشجویان و محصلان، کارمندان و شرکت‌های دفتری بزرگ را پوشش می‌دهد.

غیر از خودکارهای تبلیغاتی، فلش‌ها جزو محبوب ترین و به روز ترین هدایای تبلیغاتی هستند. برای همین، مورد استقبال بسیاری از شرکت‌ها قرار گرفته است. این نوع از هدیه‌ها برای معرفی کسب و کارهایی که با فناوری اطلاعات ارتباط دارند، بسیار متناسب است. همچنین اگر دریافت کنندگان هدیه تبلیغاتی شرکت شما قشر جوان هستند، فلش گزینه مناسبی برای هدیه تبلیغاتی سفارشی است.

ماگ‌ها و لیوان‌های تبلیغاتی هم از گزینه‌های پرکاربرد و پر استفاده در هدایای تبلیغاتی هستند. ماگ و لیوان همانند خودکار، از زمان قدیم محبوب بوده اند و هم اکنون نیز مورد استقبال قرار می‌گیرند.

اما اگر به دنبال هدایای تلبیغاتی خاص هستید، یک تقویم رومیزی چوبی میتواند هدیه تبلیغاتی اختصاصی شما برای مشتریان، کارمندان و حتی خانواده تان باشد.


نظرات

ارسال نظر