خودکار تبلیغاتی,کاربرد خودکار و قلم بر کسی پوشیده نیست و امروزه استفاده از آن بسیار ضروری است خودکار تبلیغاتی که نام شرکت و یا برند شما روی آن حک شده است، تأثیر زیادی روی مخاطب خواهد داشت و تا زمانی که مخاطبان از خودکار شما استفاده کنند، نام شما و شرکت‌تان در ذهن مشتری نیز تکرار خواهد شد

خودکار تبلیغاتی

کیفیت خودکار تبلیغاتی

در نظر داشته باشید کیفیت خودکار تبلیغاتی برای ارائه به مشتری باید بالا باشد. کیفیت جوهر، جنس بدنه و وزن خودکار از جمله عواملی هستند که بر کیفیت خودکار تاثیر مستقیم دارند. در صورتی می‌توانید یک دید مثبت در مشتری ایجاد کنید و هویت سازمان و کسب‌وکارتان را به او نشان دهید که از محصولی با کیفیت و در خور شأن استفاده کنید.

انواع خودکار تبلیغاتی

  1. خودکار تبلیغاتی فلزی : از ابزارهای تبلیغاتی رایگان و ایده‌آل است که در هر مکان همراه فرد است و جنس آن فلزی است و افراد با نگاه کردن به این خودکار فلزی تبلیغاتی نام برند و شرکت شما را مشاهده می کنند.
  2. خودکار تبلیغاتی پلاستیکی : انتخاب اول شرکت‌ها و کارفرمایان معمولا خودکار تبلیغاتی پلاستیکی است به این علت که از قیمت پایین برخوردار است و ابزاری کاربردی و مناسب می باشد. جنس این خودکار همان طور که از نامش پیداست از پلاستیک است و می‌توان اطلاعات یا آرم شرکت را روی آن چاپ کرد.

نظرات

ارسال نظر